Wręczenie nagrody Marszałka Województwa Pomorskiego “Pomorskie dla Seniora”

W trakcie wyjazdu Seniorów z naszej gminy na półwysep helski dnia 11.07.2018r, zostało wręczone wyróżnienie Pani Krystynie Cholewińskiej zam. Kłodawa, wytypowanej w konkursie Marszałka Województwa Pomorskiego „Pomorskie dla Seniora” w kategorii Zwyczajny – Niezwyczajny Senior.

Nagrody przyznawane są osobom powyżej 60 roku życia z terenu województwa pomorskiego, wyróżniające się w sposób szczególny i zasłużony, działające dla społeczności senioralnej.

Kapituła konkursu wyróżniła 14 osób, wśród nich była mieszkanka Naszej Gminy.

Odznaczenia Pani Krystyny dokonali członek Zarządu Województwa Pomorskiego Pan Ryszard Świlski, Dyrektor Departamentu Pani Katarzyna Weremko oraz Pani Barbara Bałka i Maciej Kochanowski pracownicy Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej. Z ramienia Gminy Trąbki Wielkie laureatce konkursu, życzenia złożyli Wójt Gminy Błażej Konkol oraz Przewodniczący Rady Seniorów Władysław Kanka.

 

 

 

∗∗∗