Kontakt

 

Kierownik GOPS
Dorota Strukiel
512-006-132
Sekretariat
517-083-007
Nr tel.:
58 682-83-76
Księgowość
503-028-710
Pracownicy Socjalni
58 301-01-62

512-006-098
512-006-099 Asystent Rodziny
517-082-958
Świadczenia Rodzinne  
512-006-097
58 682-20-42

 

 
Dane do faktury:
Nabywca:
Gmina Trąbki Wielkie
ul. Gdańska 12
83-034 Trąbki Wielkie
NIP: 604-00-21-514Odbiorca:
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

ul. Sportowa 4
83-034 Trąbki Wielkie

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Trąbkach Wielkich
Dorota Strukiel
dorota.strukiel@gopstrabkiwielkie.com.pl
Główny Księgowy
Kamila Gawryjołek
kamila.gawryjolek@gopstrabkiwielkie.com.pl
Inspektor ds. Księgowości, kadr i płac
Aneta Hapoń
aneta.hapon@gopstrabkiwielkie.com.pl
Starszy Specjalista Pracy Socjalnej
Liliana Sanik
liliana.sanik@gopstrabkiwielkie.com.pl
Specjalista Pracy Socjalnej
Wiesława Warda
wieslawa.warda@gopstrabkiwielkie.com.pl
Starszy Pracownik Socjalny
Malwina Paul
malwina.paul@gopstrabkiwielkie.com.pl
Aspirant Pracy Socjalnej
Wioleta Frydrych
wioleta.frydrych@gopstrabkiwielkie.com.pl
Pracownik Socjalny
Katarzyna Gąsiorowska
katarzyna.gasiorowska@gopstrabkiwielkie.com.pl
Referent
Marcin Laga
marcin.laga@gopstrabkiwielkie.com.pl
Inspektor ds. Świadczeń Rodzinnych
Grzegorz Pajdak
grzegorz.pajdak@gopstrabkiwielkie.com.pl
Starszy Referent ds. Funduszu Alimentacyjnego
Elżbieta Kitowska
elzbieta.kitowska@gopstrabkiwielkie.com.pl
Inspektor ds. Świadczeń Wychowawczych 500+
Joanna Seroka
joanna.seroka@gopstrabkiwielkie.com.pl
Imię i Nazwisko:*
E-mail:*
Telefon:
-
Temat:*
Wiadomość:*
Przepisz kod z obrazka: